logo200x250

Утеплення фасадів у Києві та області.

від 250 грн/м2

Ми пропонуємо:

Виїзд майстра та складання кошторису

Безкоштовно!

Консультація по підбору матеріалів

Безкоштовно!

Надання необхідного обладнання

Безкоштовно!

  Наші останні роботи:

  Чому ми:

  Рік гарантії на виконану роботу

  Використання якісних матеріалів гарантує тривалий термін експлуатації та збереження об'єкта

  Індивідуальний підхід

  Вислухаємо всі ваші побажання, безкоштовно проконсультуємо та допоможемо підібрати матеріал у потрібній кількості

  Працюємо лише на власному перевіреному обладнанні

  Наявність неорендного обладнання дозволяє утримувати мінімальну вартість послуг серед конкурентів

  Виконання роботи точно у термін

  Кваліфіковані майстри мають великий досвід фасадних робіт різних поверхонь та гарантують професіоналізм та оперативність

  Де замовити утеплення фасадів у Києві?

  Утеплення фасаду приваблює Київ та околиці, коли витрати на опалення будинків зашкалюють і йдеться про раціональне використання енергоресурсів та власних коштів. Допущені дефекти при будівництві важливо виправляти, оскільки це впливає на пропускну здатність стін, цілісність внутрішнього оздоблення та збереження тепла у приміщенні. Тому замовляйте зовнішнє утеплення фасадів. Натуральні однорідні матеріали, що при цьому використовуються, закупорюють будівельні шви та стики, не даючи холоду проникнути всередину приміщення. Вигоди такої послуги:

  1. Миттєве покращення мікроклімату в утепленому приміщенні. Проблема мерзлих підлог, стін та віконних отворів вирішена. Адже тріщини та стики заклеюються зовні шарами розчинів, природних утеплювачів та декорується оздоблювальним шаром, не пропускаючи холод чи спеку всередину приміщення та зберігаючи комфортну температуру.
  2. Фасадні роботи: утеплення та герметизація вирішують завдання перетворення зовнішнього вигляду котеджу, продовження терміну експлуатації будівлі та захищають при впливі агресивного навколишнього середовища (поривів вітру, снігу, дощу та палючого сонця).
  3. Економія коштів на обігрів приміщення. Чим природніша вентиляція, тим надійніше зберігається тепло і не пропускається через тонкі стіни та щілини. Результат – зниження кількості споживаної енергії на обігрів.

  Про переваги говорять без упину. Давайте розглянемо утеплення фасаду з погляду окупності. Ціна за роботу починається зі 150 грн за квадратний метр, дивлячись на якому обладнанні працює компанія та які матеріали обирає замовник. Якщо орендуються ліси, то до вартості додайте послугу доставки, збирання та встановлення. Кількість працівників теж впливає на ціну, середню кількість 4-6 осіб, за кожну нову додайте ще бюджет. Тому, замовляйте утеплення фасаду (Київ та область) тільки у компанії, яка має в своєму розпорядженні особисте перевірене обладнання. Тоді вдасться заощадити. Окупність вкладених коштів настане вже через 3-4 сезони. Перед тим, як замовити зовнішнє утеплення фасадів, переконайтеся, що компанія використовує екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал. Це пінопласт або мінеральна вата, обидва матеріали виконують функцію утримання тепла у приміщенні та прослужать не один десяток років. Тому перед тим як розпочинати фасадні роботи (утеплення) проконсультуйтеся з майстром з нюансів виконання, якості та кількості матеріалів та термінів виконання замовлення. Дивлячись який метраж будівлі, терміни робіт варіюються між 10-15 днями. Враховуйте це під час замовлення послуги. Компанія Fasad Kiev з 2006 року утеплює будинки та котеджі за мінімальними цінами в області, працюємо на особистому перевіреному устаткуванні, яке завозимо на об’єкт у обумовлений день початку робіт, щоб не захаращувати територію зайвий час. Виконують утеплення фасадів у Києві професійні майстри з вищою будівельною освітою, тому припущення помилок та зривання термінів виключено. Задіємо технологію розумної обшивки, яка скорочує термін утеплення до 3 разів! Працюємо тільки з матеріалами європейської якості, які нешкідливі для довкілля та домашніх тварин. Безкоштовно консультуємо з кожного питання і не залишаємо об’єкт, доки не отримаємо достатнього клієнта. Телефонуйте вже сьогодні та замовляйте утеплення фасаду зі спеціальною знижкою! Будемо раді допомогти!

  Просто зателефонуйте та замовте безкоштовний виїзд майстра на об’єкт. Повірте, ваш будинок надійних руках!

  У нас більш ніж:

  0
  реалізованих проектів
  0
  одиниць робочої техніки в наявності
  0
  років досвіду на ринку
  0 +
  квадратних метрів оброблено

  Схема роботи

  Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  До вас виїжджає наш співробітник для оцінки обсягу робіт та складання кошторису

  Укладаємо договір, ви вносите передоплату для закупівлі матеріалів

  Ми виконуємо роботи та контролюємо якість на кожному етапі

  Здача проекту, фінальний розрахунок

   Нам довіряють